Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Aleš Bejr vyzývá k bitvě v kleci kontroverzního influencera Marka „Datla“ Valáška

V říjnu minulého roku se Aleš Bejr střetl ve svém prvním zápase organizace Clash of the Stars v thajském boxu s Filipem Grznárem. Zápas prohrál, už v prvním kole dostal tvrdé koleno do obličeje, čímž si zlomil nos a nemohl pokračovat.

Známý showman, Aleš Bejr, nebyl odrazen bolestivou prohrou a nedávno začal vyzývat k bitce v kleci kontroverzního influencera Marka „Datla“ Valáška prostřednictvím svého Instagramu, jak uvedl server Antiyoutuber. Datel má zkušenosti s bojem v Clash of the Stars, kdy vyhrál zápasy proti soupeřům Vercettimu a Freescootovi.

Nyní se nechal slyšet, že hledá větší výzvu. Vzhledem k tomu, že Bejr nikdy nevyhrál zápas, Datel ho evidentně nepovažuje za dostatečně kvalitního protivníka. „Chtělo by to aspoň jednu výhru, na tvém místě bych přidal do tréninku a ubral hulení ptáků s bezďáky,“ uvedl Datel.

Aleš Bejr údajně pilně trénuje, protože by chtěl být připraven na možný zápas s Markem Valáškem. Galavečer Clash of the Stars se koná na konci března a brzy se fanoušci dozví, kdo se na turnaji objeví. Zatím není jasné, zda na tiskové konferenci uvidíme Bejra a Datla spolu.

Zdroj: antiyoutuber.cz, redakce

Napsat komentář