Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Anička Slováčková překonává rakovinu hudbou. Rozjíždí dlouhou koncertní šňůru

Zpěvačka Anna Slováčková, která se potýká již podruhé s onkologickým onemocněním, neztrácí odvahu a sílu. Přestože čelí těžkému zdravotnímu stavu, svou vášeň a lásku k hudbě neztrácí.

Právě hudba dodává Aničce energii a motivaci. Na svém Instagramu sdílela s fanoušky termíny nadcházejících koncertů, které se uskuteční do konce května. Tato skutečnost naznačuje, že se plánuje vrátit na pódium a pokračovat v práci, která ji naplňuje. Její odhodlání a pozitivní postoj jsou inspirativní nejen pro její fanoušky, ale pro všechny, kdo se potýkají s podobnými výzvami.

Navzdory vystoupením v květnu se talentovaná umělkyně rozhodně nezastavuje. Plánuje informovat své posluchače a obdivovatele o dalších termínech svých akcí. Je zřejmé, že i přes osobní výzvy si udržuje odhodlání a nasazení ve své kariéře. Její otevřenost a komunikace s fanoušky naznačuje, že je pro ni důležité zůstat propojená se svým publikem i v obtížných časech.

Anička, která momentálně prochází chemoterapií kvůli rakovině, sdílí, že léčba postupuje poměrně úspěšně. Nedávno absolvovala několik vyšetření a brzy ji čekají další. Přestože je léčba náročná a zdlouhavá, Anička se snaží zůstat pozitivní a vytrvalá. Podle ní je důležité vydržet co nejdéle a podstupovat léčbu, která je předepsána. I přes naději na úspěch však Anička přiznává, že prochází smutkem a bolestí, které se snaží nedávat najevo.

„Aktuálně mám chemošky, žádná jiná léčba tam není. Do toho se snažím dávat tomu tělu to, co potřebuje. Posledních pár měsíců nedokážu skoro vůbec jíst maso. Mění se mi chutě. Někde jsem četla, že je to možná dobře, ale každý má různé názory a existuje doporučení na spousty alternativních léčeb,“ řekla Slováčková pro server Super.cz.

Zdroj: Super, eXtra, redakce