Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Dara Rolins se usmířila s Rytmusem! Ten jí na pódiu popřál hodně lásky

Slovenská zpěvačka Dara Rolins se na svém narozeninovém megakoncertu setkala po letech na jednom pódiu se svým bývalým partnerem Rytmusem, jak informoval deník Blesk.

To bylo pro fanoušky ještě větším překvapením než délka koncertu, který trval neuvěřitelné 2,5 hodiny. Dara si na něj pozvala spoustu hudebních hostů a poprvé veřejnosti zazpívala i její dcera Lola. Simona Krainová, bývalá nejlepší kamarádka Dary, si také nenechala ujít koncert, protože nikdo, kdo kdy pro zpěvačku něco znamenal, na něm nemohl chybět. Tyto dvě blondýnky se dlouho nebavily, ale nyní se občas ukáží na nějaké společenské akci a vyfotí se spolu, snímek poté nasdílí na sociálních sítích.

Kromě skvělého vystoupení bylo na koncertě také k vidění emoce a smíření. Patrik Vrbovský představoval pro fanoušky největší překvapení, jeho sedmiletý vztah s Darou se totiž nerozpadl v přátelském duchu a oba partneři na sebe v minulosti několikrát vyslovili pár ostrých slov. Nyní to ale vypadá, že se staré rány uzdravily a rapper dokonce zpěvačce popřál hodně lásky, kterou Dara našla s Pavlem Nedvědem.

Zdroj: blesk.cz, redakce

Napsat komentář