Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Eva Burešová čelí kritice: “Budu muset udělat i nějaké právní kroky”

V nedávné době se Eva Burešová dostala do středu pozornosti kvůli nevhodnému vtipu o televizi Prima, což vyvolalo kritiku a srovnávání s Emmou Smetanou.

Tento rozruch měl také dopad na její vztah s Přemkem Forejtem, kuchařem a porotcem z MasterChef, který ve svém podcastu s Čestmírem Strakatým sdílel, že situace ovlivnila jejich vztah a spekulovalo se o budoucnosti Burešové v herecké kariéře na Primě.

“Ono je to strašně složitý, protože vy samozřejmě, i když to nechcete číst, tak sem tam nějaký ten komentář vidíte. Zamrzí vás to. Snažíte se to hodit za hlavu, ale pak, když chodí další a další, tak stejně to nějak vnímáte a přemýšlíte i potom sám o sobě,“ řeka Burešová pro server Extra.cz.

Kromě toho, že byla Eva Burešová kritizována kvůli nevhodnému vtipu, byla také přehlížena ve prospěch Emmy Smetany, která hraje v seriálu Eliška a Damián. Na tiskové konferenci televize Prima ji dokonce ani nepozvali na pódium a hlavní pozornost byla věnována Smetaně.

Rivalita mezi oběma herečkami se stále častěji stala tématem mediálního zájmu. Tento tlak na Burešovou byl pro ni velmi nepříjemný, což vyjádřila i na svém Instagramu, kde přiznala, že se cítí vyčerpaná a situace je pro ni neúnosná.

“Jsou věci, které už se nedají unést, a tohle je jedna z nich. Budu muset udělat i nějaké právní kroky, protože mě to už nebaví a jsem z toho v koncích,” napsala Eva Burešová.

Přemek Forejt a Eva Burešová jsou šťastným párem, který si dokáže najít čas pro své pracovní závazky i pro sebe navzájem, a těší se z těchto okamžiků. Bohužel, občas se tyto chvíle radosti střídají se smutkem způsobeným nenávistnými komentáři na sociálních sítích.

„Evička je velmi citlivá. Dělá svou práci, protože ji miluje a baví. A samozřejmě mě to bolí a znepokojuje, když lidé píšou nesmysly o ní. Vím, že to pro ni nejsou příjemné věci a dělá ji to nešťastnou. Podle mého názoru je to hodný člověk, který tvrdě pracuje a snaží se dělat svou práci co nejlépe umí,“ řekl Přemek Forejt ve svém rozhovoru s Čestmírem Strakatým.

Zdroj: Fakta.today, Extra.cz, redakce