Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Helena Vondráčková vystoupila v Kopřivnici navzdory zlomenému žebru

V pátek 15. září utrpěla zpěvačka Helena Vondráčková pád ze schodů a zlomila si žebro. I přesto, že mohla svůj plánovaný koncert zrušit, rozhodla se svým fanouškům udělat radost. Podle jejího manžela však tuto cestu do Moravskoslezského kraje pořádně vytrpěla.

Helena Vondráčková upadla v pátek 15. září ve svém domě, když držela sklenici vody. Její manžel slyšel ránu a vyběhl z ložnice, ale sám se při pádu pořezal o rozbitou sklenici. Oba se nyní zotavují; lékaři budou víkendem vyndávat stehy manželovi z nohy. Helena Vondráčková, přestože má zlomené žebro, vystoupila v pátek 22. září v Kopřivnici.

„Helča v neděli bude přebírat cenu od Uměleckého sdružení ARTES, a to za celoživotní přínos kultuře. Bude to v Semaforu a je nadšená, potěšilo ji to. Bude to s nadsázkou řečeno taková náplast za cestu do Kopřivnice, kde měla v pátek vystoupení. Byla totiž děsivá, protože jsme asi na hodinu a půl uvízli v koloně, takže jsme jen tak tak stíhali. A jak to na českých silnicích drncá, tak Helču ve voze to zlomené žebro poměrně bolelo, ale jinak vše zvládla,“ uvedl manžel Vondráčkové pro server ŽivotvČesku.cz.

Zpěvačka měla loni v létě zdravotní problémy a byla hospitalizována v pražském IKEMu kvůli diagnostikovanému zánětu osrdečníku. Proto se nemohla zúčastnit pohřbu kolegyně Hany Zagorové kvůli potřebným vyšetřením.

Zdroj: iDNES, ŽivotvČesku.cz, redakce