Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Kam až porostou ceny nemovitostí? Hledáte-li investiční příležitost, zvolte raději jinou možnost než domy či byty

Patříte k těm, kteří rádi investují do nemovitostí? Nebo byste s tím rádi začali, jelikož máte naspořené peníze, které chcete investovat?

Ať už tak, či tak, máme pro vás ne zrovna příjemnou zprávu – jak jistě víte, ceny nemovitostí dosahují extrémních výšin, a návratnost je tak u mnohých opravdu v řádu mnoha let. Pro nákup nemovitostí tedy v tuto chvíli není ta nejvhodnější doba a je lepší počkat si, kam se bude trh ubírat. Nechcete-li čekat měsíce či roky, zda cena nemovitostí klesne, a rádi byste investovali tam, kde to má smysl, zkuste investici do dluhopisů.

Volte korporátní dluhopisy

Pravděpodobně už jste slyšeli o státních dluhopisech, které pro vás možná nebyly až tak zajímavé, jelikož nemají velké zhodnocení a jejich návratnost je v řádu mnoha let. Proto byste se měli zaměřit na korporátní dluhopisy, tedy ty, které vydávají jednotlivé firmy.

Ty se řadí mezi bezpečné investice, a ještě pro vás mohou znamenat velmi zajímavý zisk. Jejich největší výhodou je bezpochyby to, že firemní dluhopisy mají svoji nominální hodnotu, dopředu stanovenou roční úrokovou sazbu a termín splatnosti.

A výhodné jsou pro obě strany – emitent neboli vydavatel dluhopisů totiž získá rychle prostředky pro růst a modernizaci své firmy, věřitel pak zase nákupem dluhopisu získá zajímavé zhodnocení, jehož výši zná už v době nákupu a po době splatnosti dostane zpět své peníze, které může znovu investovat.

Vhodným řešením je investice s Uniprospe.eu

Při výběru korporátních dluhopisů je důležité zvolit takového emitenta, který je prověřený, má za sebou nejen úspěšnou minulost, ale i vidinu zdárné budoucnosti. Pokud se ve světě korporátních dluhopisů neorientujete, zkuste se podívat na firmu Uniprospe.eu. Ta působí v oblasti odpadového hospodářství a zaobírá se likvidací ojetých pneumatik pomocí pyrolýzy, díky níž získá z odpadu suroviny, jako je olej, plyn a uhlík.

Aby společnost Uniprospe.eu získala potřebné prostředky pro financování náročných technologií a dokončení svého záměru, vydala dluhopisy s krátkodobou splatností. Ty zaručují úrokovou sazbu ve výši 9,5 % p.a. a splatné jsou již k 31. prosinci 2023.

Díky svému zaměření má firma Uniprospe před sebou jistotu uplatnění i v budoucnosti, a pro vás tak může být jedinečnou příležitostí, kde zhodnotit své naspořené peníze a zúročit je během krátké chvíle téměř o deset procent. Pronikněte tedy do tajů investic a vyzkoušejte korporátní dluhopisy, vyplatí se to.