Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Kateřina Marie Fialová se zmínila o absurdním okamžiku po smrti svého otce: „Začali mu ty nožičky rovnat“

Herečka a zpěvačka Kateřina Marie Fialová (27) ztratila oba rodiče ve svých šestnácti letech. Její otec podlehl rakovině a její matka si následně vzala život. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka Fialová odkryla, jak tyto tragické události zvládala, a přidala i několik lehce morbidních historek.

Kateřina se stále snaží vyrovnat se smrtí své maminky, zatímco s odchodem svého otce se dokázala vyrovnat s nadhledem. Přiznala, že na smutky se snaží pohlížet s humorem. Po tatínkově odchodu se cítila špatně a vinila se, ale postupně prošla procesem smíření s tímto ztrátovým obdobím.

„Na smutky se jde humorem. Já na to fakt vzpomínám s tím, že dva roky to nebylo dobré a ve mně bylo všechno špatně. Vyčítala jsem si, že jsem se nechovala dobře. Přišel pocit, že jsem špatný člověk. Tím vším jsem si prošla,“ řekla Fialová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

@primaftv Kateřina Marie Fialová ve velmi otevřeném rozhovoru v talkshow 7 pádů Honzy Dědka popsala okamžiky po smrti svého tatínka a prozradila, jak se vyrovnala se smrtí maminky. 🫢 Nenechte si ujít premiérový díl dnes ve 21.35 na Primě!📺🧡 #7paduhonzydedka #HonzaDedek #talkshow #prima #primatv #primapluscz #primaplus #annamariefialova ♬ původní zvuk – primaftv

Kateřina se také zmínila o absurdním okamžiku po smrti svého otce. „Když tatínek skonal, tak se říká, že musíte mrtvému vyrovnat nožičky, protože to všechno ztvrdne. My jsme to s mamkou ale neudělaly, protože to bylo hrozné,“ vzpomínala.

„Tatínek štval lidi v životě neustále, ale že je bude štvát i po smrti?“ Když pohřebáci dorazili, stáli nad jejím tatínkem a říkali si: „To si děláš pr*el, jak to teď uděláme?“ Fialová pokračovala: „Začali mu ty nožičky rovnat, a jak vám to asi rovnají? No tak, že vám je zlámou.“

Když přišla o maminku, bylo jí 16 let. Nyní, když je Kateřině 27 let, uplynulo od té doby již 11 let. O osiřelou Fialovou se po smrti maminky starala její starší sestra.

Zdroj: iPrima, iDNES, redakce