Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Lucie Matušová po plastice: „S novým nosem vypadá na deset let,“ řekl Bohuš Matuš

Zpěvák Bohuš Matuš se připojil k charitativní akci Srdíčkový den, a to s doprovodem své dcery Natálky a manželky Lucie.

Lucie, která nedávno podstoupila plastickou operaci a změnila barvu vlasů na platinovou nás svým novým vzhledem zaujala. Její vzhled na charitativní akci přesvědčivě ukazoval, že operace byla úspěšná a prospěla jí. Změna vzhledu přišla poté, co Lucie před rokem absolvovala dlouho očekávanou operaci nosu kvůli občasným otokům.

Bohuš Matuš působí šťastně a jeho oči se neustále upírají na jeho mladou manželku. Zpěvák je z jejího vzhledu nadšený. „S novým nosem vypadá jako holčička, vypadá na deset let,“ řekl Bohuš Matuš pro server Expres.cz.

Lucie naznačila, že s plastickými zákroky zřejmě nekončí, protože v budoucnu plánuje i zvětšení prsou. „Po dětech by to chtělo nová prsa, protože mi je dcera Natálka trošku vytahala,“ řekla Lucie v rozhovoru pro server iDnes.

Platinová blondýnka Lucie si bezesporu užívala svou novou vlasovou proměnu, ačkoli nebyla zásluhou kadeřnického salonu, ale pouze jejího manžela Bohuše. Matuš si dokonce troufl na dva zapletené copánky, což dodalo Lucii „nádech malé holčičky“.

Na akci nechyběla ani jejich dcera Natálka, která roste jako z vody. Na fotografii, kde byla celá rodina pohromadě, bylo jasně vidět, že i přes třicetiletý věkový rozdíl, o němž se mluví v negativním duchu, jsou manželé šťastně zamilovaní. Nedávno se také objevili na oslavě Františka Janečka, kde Lucie zářila v modrých dlouhých šatech, které výborně ladily s jejími světlými oči.

Zdroj: Expres.cz, eXtra.cz, iDNES.cz, redakce