Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Moderátor Karel Voříšek ukazuje veřejně svou lásku k manželovi

Existovaly časy, kdy moderátor Karel Voříšek skrýval svou sexuální orientaci a se s svým partnerem Vladimírem Řepkou nevystupoval veřejně.

Během této doby pracoval na Nově a měl obavy z veřejného odsouzení. Nakonec ale své city nedokázal potlačit a poslechl své srdce, místo toho, aby se styděl o svém vztahu mluvit. Jak informoval server Expres, nyní na slavnostním představení knihy, kterou napsal společně s hercem Janem Přeučilem, se k svému manželovi nebojácně přihlásil. Nejen to, bez ostychu se s ním zamilovaně fotografoval a bylo mezi nimi patrné jasné jiskření.

Jejich vztah se neustále rozvíjí a nyní se již nebojí své city vyjádřit. Svou lásku dokonce zpečetili v Tibetu prostřednictvím svatebního rituálu. I když toto rozhodnutí není podle českých zákonů platné, sami se považují za manžele a tuto svou pozici také veřejně prezentují. Doba, kdy se museli skrývat a tajit svůj vztah, je už dávno pryč. Vladimír Řepka, partner Karla Voříška, je nyní nedílnou součástí slavnostních událostí, kde bývá považován za hvězdu.

Zdroj: expres.cz, redakce

Napsat komentář