Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Patricie Pagáčová zřejmě zůstane v rodině jedinou hvězdou, další dítě není na obzoru

Patricie Pagáčová a její manžel Tibor mají dceru, která brzy oslaví své třetí narozeniny. Malá Bibiana postupně začíná chápat, že se pravděpodobně nedočká mladšího sourozence, alespoň podle slov své maminky.

V květnu 2018 si Pagáčová našla přítele Tibora, začali spolu chodit a od ledna 2019 byli zasnoubení. V červnu téhož roku se pak vzali. Dne 23. května 2021 pak Patricie oznámila na svém Instagramu, že se jí narodila dcera Bibiana.

Bývalá hvězda televizního seriálu Ulice naznačila, že není příliš nadšená z myšlenky dalšího rozšíření rodiny. „Budu upřímná, jedno dítě mi stačí,“ řekla Patricie.

Zatímco s Patricií se její maminka od úplného začátku snažila najít jí role v reklamách, Pagáčová svou dceru zatím nepřihlásila ani do jedné herecké agentury.

„Nechám to ní, aby se rozhodla sama, jestli ji to láká nebo ne. Komediantka je ale dost velká, pořád se předvádí. Zpívá, dělá blbiny, takže to trošku smrdí šoubyznysem,“ řekla.

Když Patricie opustila Ulici, dostala nabídku na moderování pořadu Snídaně s Novou. Avšak tento návrh odmítla a namísto toho se rozhodla rozvíjet svou kariéru v divadle. Dnes se objevuje v Divadle Na Jezerce v inscenaci Naprostí cizinci. Když má volný čas a chuť, přijme i moderování.

Proto také souhlasila s nabídkou televize Prima, aby společně s Tomášem Zástěrou prováděla diváky deseti večery nového pořadu Česko na grilu, kde vybrané dvojice soutěží v grilování.

Zdroj: Wikipedia, iDnes, redakce