Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Pravda o vakuových pumpách na penis: Jak fungují a co můžete skutečně očekávat?

Obecně existují obvykle tři typy mužů, kteří se zajímají o použití vakuové pumpy na penis – muži, kteří trpí erektilní dysfunkcí, muži, kteří chtějí používat zařízení, aby měli větší penis, a muži, kteří vyžadují rehabilitaci penisu.

Vakuové pumpy, nazývané také podtlakové nebo vakuové erekční přístroje, jsou snadno dostupné na internetu. Na tato zařízení existuje nepřeberné množství reklam s nejrůznějšími tvrzeními. Mnozí výrobci a distributoři slibují delší a tvrdší erekci a výjimečně spokojené sexuální partnery. K čemu slouží vakuová pumpa? Zvětšuje velikost penisu? Mohou vyřešit problémy s erekcí? Pojďme to zjistit.

Skutečně vakuové pumpy fungují?

Ano, vakuové pumpy skutečně fungují, ale úspěch zařízení závisí na dvou faktorech. Za prvé na očekáváních a cílech uživatele a za druhé na tom, zda je uživatel ochoten strávit nějaký čas učením se, jak správně používat pumpu na penis.

Abychom tomu lépe porozuměli, odpovězme si nejprve na otázku: Jaký je účel vakuové pumpy? Jedná se o vakuové zařízení, které nasává krev do penisu a zajišťuje jeho plnou erekci. Jejím účelem je tedy ztopoření penisu a pevná erekce po dobu až 30 minut. Postup je poměrně jednoduchý. Zařízení se přiloží na penis, aktivuje se čerpací mechanismus a po dosažení erekce se na základnu penisu umístí napínací kroužek, který erekci udržuje. Tímto způsobem pumpa mechanicky simuluje přirozenou erekci. Celý proces trvá pouhé 2-3 minuty.

Pokud uživatel očekává delší, silnější penis a zlepšení sexuálních vztahů téměř okamžitě, přístroj ho téměř jistě zklame. Na druhou stranu, pokud uživatel chce silnou, trvalou erekci a je ochoten si použití vakuové pumpy před sexuálním stykem několikrát procvičit, výsledky budou pravděpodobně vynikající.

Používejte se svou partnerkou vibrační vajíčko

Předehra s vibračním vajíčkem je vzrušující a je možné ji použít při přípravě svého penisu na sex. Můžete si ponechat dálkový ovladač a rozhodnout, kdy zapnete vibrace, nebo lze vibrace pomalu zvyšovat v průběhu večera. To vám umožní si partnerku příjemně připravit.

Tento vibrátor lze použít i zevně, a to tak, že jej přiložíte ke klitorisu, čímž zvýšíte stimulaci klitorisu. Ale skutečné kouzlo přichází při vkládání dovnitř a neuvěřitelné jízdě na horské dráze rozkoše. Můžete experimentovat s různými scénáři, abyste z těchto sexy vajíček dostali to nejlepší, co nabízejí.

Vibrační vajíčka jde ovládat odkudkoli, dokonce i na veřejnosti. Nabízí se zde tedy příležitost i pro milovníky perverzních hrátek, aby si užili nejrůznější nemravné chvíle.

Autor: Lenka Navrátilová

Napsat komentář