Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Simona Krainová prozrazuje tajemství svého milostného trojúhelníku s Darou Rolins a Sagvanem Tofim

Slavná topmodelka Simona Krainová, která se v 90. letech stala známou po celém světě, se údajně seznámila s Darou Rolins díky společnému románku se Sagvanem Tofim.

Obě ženy údajně s hercem randily současně, aniž by o tom věděly, jak uvedl server eXtra. Simona už prý ani neví, jak to s tím milostným trojúhelníkem přesně bylo. „Tolik lidí o tom napsalo tolik věcí, že už se v tom ztrácím i já. Kdybych se o tom bavila, tak bych asi chtěla, aby na jedné straně seděl Sagvan a na druhé Darina. To si myslím, že by bylo fér, že bychom si to řekli a strašně se tomu zasmáli,“ řekla Krainová.

Podle Simony se všichni tři stále rádi setkávají a mají skvělé vztahy, ačkoli přiznala, že ve vztahu s Darou byly chvíle, kdy to nebylo ono. Řekla, že život je plný vzestupů a pádů a že každý to má v těchto vztazích jinak. Když se nedávno potkala s Darou po delší době a všechno bylo v pořádku. V minulosti ale občas přišel i bod, kdy se jejich životy trošku odklonily, což je úplně normální. Simonin manžel Karel Vágner mladší to potvrdil.

Simona se hrdě postavila za svůj názor, že přerušení kontaktů s Darou nebylo způsobeno žádnou špatnou energií a že se mezi nimi nestalo nic špatného. „Nikdy tu bláznivou holku nepřestanu milovat. Je ve mně navždy nastěhovaná. Ta její neskutečná energie, charisma, smysl pro humor, talent na vše a to tělo – dělo! Já tedy nevím, jaký poločas to je, moje milá, ale fakt fuck the age. Miluju forever,“ napsala Simona na svém Instagramu.

Zdroj: extra.cz, redakce

Napsat komentář