Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

40 let v celibátu: Atletka Lolo Jones prozradila, že nikdy neměla sex

Lolo Jones je úspěšná sportovkyně, která získala mnoho zlatých medailí během letních i zimních olympijských her, jako běžkyně a bobařka.

Kromě svých sportovních úspěchů, Lolo je také považována za atraktivní a rozhodně již musela dostat mnoho nabídek. Jaký je zde tedy problém? Z náboženských důvodů se rozhodla odložit sex až do svatby jako dárek pro svého budoucího manžela, jak uvádí server Super.

„Je to něco jako dárek, který chci dát svému manželovi. Ale prosím pochopte, že ta cesta pro mě byla těžká. Nejtěžší věc, kterou jsem v životě udělala. Těžší než trénovat na olympiádu, těžší než absolvovat vysokou školu,“ uvedla Lolo.

Lolo údajně lituje toho, že své velké tajemství prozradila již v roce 2012 na svém Twitterovém účtu. „To byla chyba, zabilo to pak všechny moje rande, jako bych u těch chlapů ani neměla šanci. Předtím jsem aspoň tu šanci měla, jen jsem pak musela s pravdou ven. Také sex pomáhá atletkám, skutečně pomáhá, je to dobré pro vaše hormony. Já tím pádem celý život běhám v nevýhodě,“ řekla.

Je skvělé, že americká atletka je tak šlechetná a její budoucí manžel má nepochybně velké štěstí. Budeme jí držet palce, aby co nejdříve našla svého vysněného partnera. Je potřeba zmínit, že už na hledání prince není úplně nejmladší.

Zdroj: super.cz, redakce

Napsat komentář