Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

76letá Cher se otevřeně svěřila ohledně vztahu se svým 37letým přítelem

Zpěvačka Cher se svěřila veřejnosti s tím, jaký vztah má se svým o 39 let mladším přítelem. 76letá zpěvačka a herečka chodí od loňského listopadu s sedmatřicetiletým Alexanderem Edwardsem poté, co se v roce 2021 rozešel s Amber Rose, jak uvádí server Metro.

Amber a Alexander spolu mají syna a údajně se o něj starají společně v přátelském duchu. Cher ukázala, že svého přítele Alexandra v jeho roli otce podporuje. Když se Cher objevila sama na natáčení oslavy 90. narozenin Carol Burnettové v Los Angeles, podělila se o vzácný pohled na svůj vztah s Alexandrem. Při vysvětlování důvodu, proč se akce zúčastnila sama, Cher řekla: „Můj doprovod se stará o svého syna.“ Po Cheriných komentářích jí reportér pogratuloval ke vztahu s jejím partnerem Alexandrem, na což zpěvačka sladce odpověděla: „Děkuji vám.“

Cher a Alexander byli poprvé spojováni poté, co byli společně spatřeni v listopadu 2022, a od té doby prý jejich románek nabírá na síle, přičemž Edwards nedávno daroval Cher diamantový prsten. Navzdory diamantovému šperku Cher a Alexander údajně o svatbě v dohledné době neuvažují. Mezi dvojicí je značný věkový rozdíl, ale Cher se nechala slyšet, že nevěří v nutnost tento rozdíl řešit. Cher v minulosti chodila s muži, kteří jsou mladší než ona, včetně Vala Kilmera, Toma Cruise a Roba Camillettiho v 80. letech.

Cher prodala po celém světě více než 100 milionů alb a její majetek činí přibližně 360 milionů dolarů (7,9 miliard korun). Je držitelkou světového rekordu v kategorii „Nejvýdělečnější turné umělkyně“ všech dob – její 325denní turné „Living Proof“: The Farewell Tour“, které skončilo v roce 2004, jí vydělalo více než 200 milionů dolarů (4,4 miliard korun).

Zdroj: metro.co.uk, redakce

Napsat komentář