Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Ace Frehley říká, že díky jeho novému albu budou KISS „vypadat jako imbecilové“

Ace Frehley tvrdí, že díky jeho novému albu budou jeho bývalí kolegové z KISS „vypadat jako imbecilové“.

Bývalý kytarista a spoluzpěvák skupiny „Rock and Roll All Nite“ říká, že se chce pomstít 74letému Geneovi Simmonsovi a 71letému Paulu Stanleymu za to, že se pokusili zničit jeho pověst, a vydává svou dosud nejlepší hudbu s chystanou sólovou kolekcí „10,000 Volts“, která vyjde 4. února.

„Paul a Gene se v průběhu let snažili zničit mou pověst – to víme. A bohužel pro ně, 10,000 Volts z nich udělá imbecily,“ řekl Frehley. „KISS nevydali desku od roku 2002.“

„Jsem tady, 17 let střízlivý a je to moje šestá deska od odchodu z KISS. Pořád se snažím a nikdo mě nemůže zastavit. Vytváření úžasné hudby je nejlepší způsob, jak bojovat proti tomu, aby vás někdo shazoval. Takhle jim zavírám pusu.“

Ace se do svých bývalých spoluhráčů pustil poté, co se nedávno obul do jejich avatarů pro nadcházející hologramové koncerty v roce 2027.

Poté, co rockoví veteráni po svém posledním koncertu v newyorské Madison Square Garden 2. prosince pověsili kariéru na hřebík, překvapili fanoušky na závěr koncertu debutem svých digitálních verzí, které vytvořily týmy stojící za lukrativní hologramovou show ABBA Voyage v Londýně.

A během Q+A v Electric Lady Studios v New Yorku spoluzpěvák a baskytarista Gene prohlásil, že do projektu jsou pumpovány miliony dolarů.

Zdroj: American Songwriter, Guitar, redakce