Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Agáta Hanychová září štěstím: Popisuje pocity z porodu a oslavuje statečnost svého partnera Jaromíra

Slavná influencerka Agáta Hanychová a její partner Jaromír Soukup, majitel TV Barrandov, se stali šťastnými rodiči dcerky Rozárky, jak informoval server eXtra.

V živém vysílání na Instagramu popsala Agáta detaily porodu a zároveň ocenila podporu Jaromíra, který byl u porodu poprvé v životě. Porod proběhl rychle a bez komplikací, ačkoli Agáta uznala, že samozřejmě každý porod bolí. Malá Róza vážila 2600 gramů.

Když Agáta začala mít pravidelné kontrakce, Jaromír byl právě na natáčení – proto ji doprovodila do porodnice Soukupova asistentka. Jaromír dorazil až za hodinu, ale stihl být u porodu.

„Řekla jsem Jaromírově asistentce, ať mu řekne, že až dotočí, ať jede rovnou do porodnice. Jaromír dorazil asi za hodinu. U prvního porodu jsem byla fakt hysterická, ale teď už jsem byla úplně v klidu,“ prozradila Hanychová.

Podle Agáty byl Jaromír skvělý. Influencerka mu vyslovila obdiv, protože být u porodu není vůbec snadné a vidět, jak milovaná osoba trpí, je velmi náročné.

„Jaromír byl samozřejmě u porodu, byl skvělej a psala jsem mu, že vypadal hůř než já, když jsem rodila. Chlapa, když vydrží u porodu, je potřeba obdivovat, protože vidí milovanou osobu, jak trpí, a nemůže jí pomoct,“ řekla.

Jaromír informoval o příchodu své dcery na svém Instagramovém profilu a vyjádřil své nadšení. Agáta se rozplývala nad tím, že už má tři děti a je to pro ni nádherný pocit. Své fanoušky na Instagramu ujistila, že se cítí skvěle a těší se na další kapitolu ve svém životě jako matka tří dětí.

Zdroj: extra.cz, redakce

Napsat komentář