Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Ariana Grande prosí fanoušky, aby přestali posílat nenávistné zprávy

Zpěvačka se na sociálních sítích rozhodla výslovně požádat své fanoušky, aby přestali obtěžovat lidi, které má ráda, poté, co její nové album Eternal Sunshine vedlo ke spekulacím, že se týká jejího odloučeného manžela Daltona Gomeze.

„Chtěla jsem jen říct, že každý, kdo posílá nenávistné zprávy lidem v mém životě na základě vaší interpretace tohoto alba, mě nepodporuje a dělá naprostý opak toho, co bych kdy podporovala,“ uvedla třicetiletá Ariana v sérii příspěvků na Instagramu.

Dodala, že fanoušci si také zcela špatně vykládají záměr, který se skrývá za touto hudbou. Ariana dále fanouškům sdělila, že jí posíláním nepříjemných zpráv jejímu bývalému způsobují špatný pocit.

„Prosím vás, abyste to nedělali. Takhle mě nepodpoříte. Je to naopak,“ pokračovala. Dodala také, že ačkoli se nové album zabývá obtížnými tématy, bylo vytvořeno s láskou.

„Ačkoli toto album zachycuje spoustu bolestných momentů, je zároveň protkáno linií hluboké, upřímné lásky,“ vysvětlila zpěvačka. „Pokud to neslyšíte, poslouchejte pozorněji.“

Texty písní, jako například “Yet you played me like Atari/Now it’s like I’m lookin‘ in the mirror/Hope you feel alright when you’re in her“ vedly ke spekulacím, že nová hudba Ariany je o Daltonovi.

Ariana a Dalton podali žádost o rozvod v říjnu 2023. V současné době chodí s broadwayskou hvězdou Ethanem Slaterem.

Zdroj: Billboard, People, redakce