Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Britney Spears prozradila, že během randění s Justinem Timberlakem podstoupila potrat

Britney Spears prozradila, že v době, kdy chodila s Justinem Timberlakem, podstoupila potrat. Jednačtyřicetiletá Britney a dvaačtyřicetiletá hvězda NSYNC spolu chodili od roku 1999 do roku 2002.

V ukázce ze svých připravovaných memoárů The Woman in Me popová hvězda Britney Spears prozradila, že během vztahu s Justinem otěhotněla, ale šla na potrat, protože „nechtěl být otcem“.

„Bylo to překvapení, ale pro mě to nebyla tragédie. Justina jsem moc milovala. Vždycky jsem očekávala, že jednou budeme mít společnou rodinu. Jen to mělo být mnohem dřív, než jsem předpokládala,“ napsala Britney v úryvku, který získal časopis People.

„Ale Justin z toho těhotenství rozhodně neměl radost. Říkal, že nejsme připraveni na to, abychom měli v životě dítě, že jsme na to příliš mladí,“ dodala Britney. „Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. A přitom Justin si byl tak jistý, že otcem být nechce.“

Když Britney mluvila o potratu, svěřila se, že dodnes je to jedna z nejmučivějších věcí, které kdy v životě zažila. Dva roky po rozchodu Britney a Justina se provdala za tanečníka Kevina Federlinea. Pár přivítal dva syny, osmnáctiletého Seana Prestona a sedmnáctiletého Jaydena Jamese.

Justin Timberlake a jeho manželka, herečka Jessica Biel, mají dva syny, osmiletého Silase a dvouletého Phinease. Očekávané memoáry zpěvačky Britney Spears vyjdou 24. října.

Zdroj: People, Forbes, redakce