Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Britney Spears se ohradila proti „odporné“ zprávě, která tvrdí, že zpěvačka bere pervitin

Britney Spears a její bývalý manžel Kevin Federline se ohradili proti „odporné“ zprávě, podle níž zpěvačka zneužívá pervitin.

O víkendu se v denících The Sun a Daily Mail objevily zprávy, podle nichž jim bývalý tanečník řekl, že se obává, že zpěvačka písně Toxic užívá pervitin.

V nedělním příspěvku na Instagramu se Britney k těmto článkům vyjádřila a svým sledujícím sdělila, že jí „láme (srdce)“, když Kevin a jejich synové sedmnáctiletý Sean Preston a šestnáctiletý Jayden James něco takového tvrdí.

„To, že lidé tvrdí věci, které nejsou pravda, je tak smutné … Možná to ani nejsou oni, kdo takové věci říká, protože mi to nedává žádný smysl, aby to říkali,“ napsala.

V prohlášení na svém Instagram Stories, Kevin tvrdil, že „přerušil vazby“ s novinářkou Daphne Barak v březnu po sérii novinových titulků a trval na tom, že nové zprávy o pervitinu byly vymyšlené.

Britneyin právník Mathew Rosengart rovněž zaslal deníku Daily Mail právní dopis, v němž žádá jeho redakci, aby „okamžitě smazala a stáhla tento nepravdivý a pomlouvačný článek a provedla interní vyšetřování této záležitosti a zneužívání Britney a jejích dětí“.

„Britney je skutečně veřejně známou osobou, ale toto chování je za hranou a zcela nepřijatelné. Je to lajdáctví i podle dnešních standardů ‚žurnalistiky‘ a nespravedlivé kontroly, které musela čelit,“ uvedl ostře v dopise.

Britney a Kevin byli manželé v letech 2004 až 2007. Nedávno mu dala svolení přestěhovat jejich chlapce na Havaj.

Zdroj: people.com, news24.com, redakce