Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Bude Petr Pavel na známkách? Jeho manželce se nelíbí představa, že ho budou „olizovat“ cizí ženy

Brzy se uskuteční slavnostní inaugurace nového prezidenta ČR, Petra Pavla, který svým vzhledem zaujal české ženy. Je tedy jasné, že budoucí první dáma bude dbát na to, jak bude její manžel zobrazován na poštovních známkách.

Toto téma vyvolalo domácí diskusi ohledně vhodného zobrazení Petra Pavla na známkách. „Mně by vůbec nenapadlo, že to bude téma, které bude lidi zajímat. Ale když jsem slyšel těch ohlasů a různých volání na sociálních sítích… Když jsem tam četl vzkazy od některých dam, moje žena se k tomu celkem nepřekvapivě postavila velmi kategoricky, a tak jsem řekl: Máš pravdu, žádné známky nebudou,“ prozradil Petr Pavel v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Jak uvádí server eXtra, své původní stanovisko ohledně vlastních poštovních známek, které bylo ovlivněno jeho manželkou, revidoval na základě jedné zprávy. „Dostala mě jedna SMS, kterou jsem dostal. Jak pípla, žena to zkontrolovala, zjistila, že je to bezpečné, že je od chlapa. Říkala: Píše ti nějaký Bartoš. Zjistil jsem, že to je Ivan Bartoš. Napsal mi, že to nemůžu udělat sběratelům známek a že se za ně přimlouvá. Říkal jsem si, že dredům se nedá odolat, takže známky asi budou,“ vtipkoval Petr Pavel.

S ohledem na spokojenost své manželky a dalších lidí zvažuje prezident Petr Pavel úpravu svých poštovních známek, aby byly více moderní a atraktivní. Během rozhovoru zmiňuje, že má dvě možnosti: „Napadly mě dvě varianty – jedna na motorce v přilbě, ta se mi hodně líbí. Nebo krátce po odrazu při bungee jumpingu, jak je člověk v poloze vlaštovka. Ta se mi taky líbí, pravda, není úplně poznat, že jsem to já,“ řekl v pořadu náš budoucí prezident.

Zdroj: extra.cz, redakce

Napsat komentář