Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

„Byli jsme od začátku považovaní za outsidery“: Vítězství v StarDance si odnesla Darija Pavlovičová

O tom, že Eva Adamczyková ovládne soutěž StarDance, nikdo neměl pochybnosti. Nicméně realita byla úplně jiná.

I přesto, že zlatá olympijská vítězka obdržela od poroty maximální hodnocení, nedosáhla toho pro absolutní triumf. Darija Pavlovičová a Dominik Vodička nakonec překonali Evu a Jakuba Mazůchu, kteří obdrželi plný počet bodů. Zajímavé je, že sám talentovaný tanečník, Dominik, přiznal, že vůbec nepředpokládal, že s Darijou postoupí až do samotného finále.

Je však třeba dodat, že jejich skromnost a vzájemná soucitnost nebyly pouhým divadelním výkonem. To je zjevné i z fotografických záběrů, zachycujících odchod Vodičky a Pavlovičové z večírku po finálovém galavečeru, kterého se zúčastnili.

Darija zářila jako slunce, evidentně ještě pohlcena dojmy ze svého triumfu, zatímco Dominik jí v galantním gestu nesl těžkou tašku s věcmi. Pouze v okamžiku, kdy Vodička opustil Dariju a nastoupil do svého taxíku, se v očích oblíbené herečky objevil náznak smutku.

„Naše cesta byla taková zvláštní, protože my jsme byli od začátku považovaní za outsidery. Tak nás brali všichni. Zpočátku jsem se cítil divně. Jsem hrdý na to, co Darija zvládla. Byl jsem na ni přísný, protože jsem věděl, že to zvládne a zvládla to,“ svěřil se Dominik Vodička ihned po skončení přenosu.

Zdroj: Prozeny.cz, eXtra.cz, redakce