Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Chudák Jaromír Soukup: Shopaholicadel mu zatančila v jeho talk show

Mediální magnát Jaromír Soukup z TV Barrandov pozval do své talk show VIP Svět speciál jednu z nejprovokativnějších osobností sociálních sítí, Adélu Pulcovou, také známou jako Shopaholicadel. Samozřejmě ji doprovázel i její partner David, jak uvádí server Zítřek.

„Baví mě mluvit na kameru, a když mi mizí followeři, potom nemůžu dávat videa na TikTok, třeba moje tanečky,“ řekla Adéla. Jaromír Soukup, který vypadal, že je velmi skeptický ohledně skutečnosti, že jsou Adéla a David skuteční, vyzval Adélu k tanci. Zpočátku se cítila nesvá a styděla se, ale nakonec souhlasila a předvedla tanec, který zřejmě mohl zanechat na Soukupovi trvalé následky. Soukup zůstal během jejího vystoupení zaražený, což bylo jasně vidět. Nakonec však prohlásil: „Ale bylo to lepší, než jsem si myslel.“

@krissttyynnkkaaaaaaaa

???????

♬ původní zvuk – Krissttyynnkkaaaaaaaa

V rozhovoru se Soukup dotkl také kontroverzní situace, kdy Adéla v živém vysílání vynadala svému snoubenci Davidovi, že si chtěl odskočit na toaletu, což vyvolalo mediální rozruch. Adéla poté přiznala, že šlo o dohodnutou hádku, načež Soukup spekuloval, že Adéla je chytřejší než se zdá. Adéla a David však odmítli jakékoli souvislosti s Kazmou.

Zdroj: zitrek.cz, redakce

Napsat komentář