Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Co jste na tomto obrázku spatřili jako první? Tato iluze o vás prozradí mnohé

Říká se, že „vidět znamená uvěřit“. Můžete opravdu věřit tomu, co vidíte? Optické iluze zpochybňují naše vnímání reality, takže to, co se někdy nebo v danou chvíli zdá být pravdivé, se nakonec ukáže jako klam.

Podle jednoho z renomovaných neurologů, Dr. Beau Lotta, se mozek ve skutečnosti nevyvinul proto, aby viděl svět tak, jak je. Mozek se vyvinul proto, aby viděl svět, který je užitečné vidět. Dnešní optický klam je založen na tom, co vidíte jako první, což prozrazuje, zda vztahy berete vážně, nebo ne. Podívejte se na obrázek! Co vidíte?

Pokud jste jako první viděli pár

Podle odborníka, pokud jste si páru všimli jako první, znamená to, že máte tendenci brát vztah velmi vážně. Vždy myslíte na své blízké. Takoví lidé jsou svým partnerům oddáni. Ke svému partnerovi jste naprosto otevření a upřímní. Vážíte si vztahů a etiky.

Pokud jste jako první spatřili explozi

Podle odborníka, pokud jste jako první spatřili explozi, znamená to, že se možná necháte snadno ohrozit. Pravděpodobně nebudete riskovat. Neradi také děláte věci, u kterých nevíte, jaké budou mít výsledky. Snadno měníte své názory. Z toho vyplývá, že pokud vám něco připadá děsivé, musí to být příliš riskantní nebo nepříjemné na to, abyste to zvládli. Obecně byste se tomu měli úplně vyhnout.

Zdroj: jagranjosh.com

Napsat komentář