Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Dramatický moment: Jiřina Bohdalová upadla na jevišti, ale zvedla se s úsměvem

Jiřina Bohdalová, i přes pokročilý věk, zůstává energická a veselá, jako ji známe z jejích komických vystoupení. Nicméně, i tato herecká legenda se potýká se zdravotními problémy, zejména s nohama, které jí nedávno zradily během pokusu zdolat schody na jeviště.

Herečka upadla na pódiu během předávání cen Mistra zábavního umění 2023 v divadle Semafor. Ostatní přítomní rychle přišli na pomoc, ale zdá se, že si vážněji neublížila, protože situaci zakončila pukrlem.

Jiřina Bohdalová, i když stále působí vitálně, občas trpí zdravotními problémy. Během letošního léta ji silné horko postihlo natolik, že skončila v nemocnici Na Homolce. Přesto se nevzdala a přijala další hereckou roli.

„Jsem v pořádku, tady se učím. V těch vedrech to nebylo možné vůbec, i mladší lidi kolabovali. Já tedy naštěstí ne. V pondělí začínám točit,“ řekla Jiřina Bohdalová pro zpravodajský kanál CNN Prima News.

Paní Bohdalová zažila vážný zdravotní problém na konci roku 2022, kdy byla hospitalizována kvůli plicní embolii a musela bojovat o svůj život. Díky svému synovi Markovi, který s ní spal na jednotce intenzivní péče (JIP), přežila, protože jí nasazoval kyslík, který si ona nechtěně strhávala.

Jiřina Bohdalová je jednou z nejslavnějších českých hereček. Už od dětství se objevovala ve filmech a na divadelních jevištích a i v současnosti stále září energií. Kromě své herecké kariéry se proslavila i jako dabérka, propůjčila svůj unikátní hlas mnoha kresleným postavičkám ve Večerníčcích a zanechala nezapomenutelný dojem ve světě českého umění.

Zdroj: Blesk, CNN Prima News, redakce