Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Ed Sheeran se v novém videoklipu k písni Boat nese na vlnách smutku a deprese

Ed Sheeran se podělil o svou novou píseň „Boat“, ve které zpívá o pocitech, kdy ho pohltila deprese, jak uvádí server Radiotoon.

Dvaatřicetiletá popová megahvězda sdílela druhou skladbu ze svého nadcházejícího alba „Subtract“ a dojemný videoklip Mii Barnes, v němž autor hitu „Shape of You“ bojuje, aby se nenechal strhnout extrémními vlnami. Album „Subtract“ by mělo vyjít 5. května.

Ed nedávno prozradil, že nadcházející deska je inspirována jeho „nezlomným poutem“ s manželkou, která se zotavuje po prodělané rakovině. Zpěvák, který má se svou ženou dvouletou dceru Lyru, přiznal, že zatímco se svou ženou vždy cítil „skutečnou blízkost“, její nádor vytvořil mezi dvojicí „nezlomné pouto“.

„Jsem ženatý už téměř pět let a vždy jsem cítil skutečnou, opravdovou blízkost. Ale loni se vytvořilo to nezlomné pouto. Vím, že by to člověk měl cítit už dřív, když má manželství a děti, ale já opravdu cítím, že když jsme zvládli rok 2022, zvládneme všechno,” řekl.

Držitel Grammy napsal srdcervoucí písně poté, co byl jeho ženě diagnostikován nádor v době, kdy čekala jejich druhé dítě, Jupitera, a poté, co loni během několika týdnů zemřeli jeho blízcí kamarádi Jamal Edwards a Shane Warne. Ed prozradil, že skladba „No Strings“ byla inspirována tímto utrpením a také radami, které mu dal jeho otec ohledně manželství.

Zdroj: radiotoon.co.uk, redakce