Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Elvisova nová hologramová show se ještě letos chystá do Londýna

V listopadu se v Londýně uskuteční strhující koncert Elvis Evolution, na němž bude vystupovat digitální avatar zesnulého krále rokenrolu a na plátno se budou promítat staré fotografie hudební ikony.

Show s umělou inteligencí pochází z dílny britské společnosti Layered Reality, která se zabývá imerzivní zábavou, a společnosti Authentic Brands Group, která vlastní pozůstalost Elvise Presleyho.

„Společnost Layered Reality se rozhodla, že se bude podílet na přípravě a realizaci projektu. Elvis Evolution je poctou nové generace hudební legendě, kterou je Elvis Presley,“ uvedl Andrew McGuinness, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Layered Reality.

„Elvis si celosvětově udržuje status superhvězdy a lidé na celém světě už nechtějí jen sedět a pasivně přijímat zábavu – chtějí být její součástí.“

„Bude to zážitek, který fanouškům a obdivovatelům Elvise po celém světě přinese vzpomínky a který se zařadí do jejich seznamu; lidé budou moci vstoupit do Elvisova světa, projít se v jeho botách a oslavit jeho výjimečný hudební odkaz.“

Fanoušci budou moci pokračovat v oslavách tvůrce hitu „Suspicious Minds“ také na afterparty, kde bude DJ hrát všechny Elvisovy hity, a na místě bude k dispozici také restaurace. Již nyní se plánuje, že show zavítá na místa v Las Vegas, Berlíně a Tokiu.

„Jsme nadšeni, že můžeme ve spolupráci s Layered Reality nabídnout fanouškům nový, pohlcující způsob, jak se seznámit s životem a odkazem Elvise Presleyho,“ dodal Marc Rosen, prezident zábavního oddělení společnosti Authentic Brands Group, která vlastní Elvis Presley Enterprises.

Zdroj: Billboard, RollingStone, redakce