Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Eva Pavlová: Cesta od vojenské školy k první dámě s velkou motorkou

Eva Pavlová (58) pocházející ze Šumperka absolvovala vojenskou školu v Bratislavě a stala se podplukovnicí české armády.

Eva potkala Petra Pavla v Prostějově, ale tehdy už byli oba v jiných vztazích. Později se v roce 2004 stali manželi. Eva krátce žila jako svobodná matka po rozpadu předchozího manželství. Jako první dáma se bude zasazovat o podporu samoživitelek.

Během manželství s Petrem Pavlem se Eva stěhovala více než desetkrát, především kvůli jeho práci. V současnosti si Eva ráda odpočine s knihou, kočkou a manželem nebo si užije dobré jídlo.

Eva Pavlová a její manžel se zajímají o jízdu na motorce. Oba si udělali řidičský průkaz na motocykl, ale Eva měla zdravotní problémy, které způsobily, že na chvíli přestala jezdit. V současné době se znovu začala jízdě na motorce věnovat, jak uvedla Eva Pavlová v rozhovoru pro eXtra.cz.

Přestože motorkářství bývá považováno za rebelský koníček, ona tak rozhodně nevypadá. Když přišla na volební štáb svého manžela, netušila, že se stane první dámou. Připravila se na to tím, že si vzala pastelové šaty s dlouhými rukávy a působila velmi elegantně. Na začátku si nebyla jistá svou rolí první dámy, ale věříme, že bude ve své funkci excelovat.

Zdroj: CNN Prima News, eXtra.cz, redakce

Napsat komentář