Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Flexibilní řešení pro vaše přepravní potřeby: 3 důvody, proč si pronajmout dodávku

Nikdy není pozdě přehodnotit způsob, jakým funguje vaše firma. Jednou z věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda se vyplatí nakoupit vybavení, nebo si ho pronajmout, abyste se vyhnuli velkým nákladům. V tomto článku vám přinášíme některé z hlavních důvodů, proč byste měli do budoucna zvážit pronájmy dodávek.

1. Finanční prostředky

Nejprve je třeba říci, že pronájem dodávky je mnohem levnější než její koupě. Nemusíte se trápit nad počátečními náklady ani nad tím, že utratíte moc peněz, které můžete lépe investovat jinde. A nemusíte si dělat starosti s amortizací. Stačí platit malý poplatek měsíc po měsíci a omezit výdaje na minimum. Pokud je vaše firma registrovaná jako plátce DPH, můžete si navíc měsíční platbu uplatnit jako daňově uznatelný náklad. Což znamená, že máte na účtu více peněz, které můžete utratit za něco jiného.

2. Flexibilita

Uvědomujeme si, že potřeby vašeho podnikání se mohou z měsíce na měsíc měnit – zejména v této nejisté době. A jednou z hlavních výhod pronájmu firemních dodávek je jejich flexibilita. U Van2Go máte k dispozici rozmanitý výběr vozidel k pronájmu, od malé dodávky až po větší automobil. Navíc je možné často měnit vozidlo podle vašich potřeb.

3. Pohodlí

Vozidla vyžadují nepřetržitou správu a údržbu. S pronájmem dodávky to však nebude váš problém. Firma se postará o veškerou údržbu – včetně servisu, oprav a výměn. S výběrem dodávky ke koupi nemusíte ztrácet čas. Pronájem dodávky vám poskytne přístup ke kvalitním modelům, takže můžete na své zákazníky udělat skvělý dojem, aniž byste přitom přišli o peníze.

Autor: Adam Kopecký

Napsat komentář