Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Iva z Výměny manželek otěhotněla s Marianem v patnácti letech. Jak se dnes mají?

Býval to jeden z nejdiskutovanějších párů ve Výměně manželek. Tehdy mladá Iva měla pouze 15 let, když otěhotněla se svým o 28 let starším partnerem Marianem.

Tehdy lidé nemohli pochopit jejich vztah a označovali Mariana za pedofila, jak uvádí server eXtra. Nyní je vše jinak. Iva je nyní dospělá a se svým přítelem má již druhé dítě a žijí spolu šťastně. Marian se dokonce přizpůsobil své mladší partnerce a založil si účet na TikToku.

Od doby, co se objevili v televizním pořadu Výměna manželek, Marian (51) a jeho partnerka Iva (23) neměli ani chvíli klidu. Marian byl veřejností silně kritizován a někteří lidé ho dokonce obvinili z pedofilie a hojně se ho dotkli slovními útoky. Tyto časy jsou však pryč, i když Marian má stále trauma z toho, co prožil. Na podnět své manželky Ivy si Marian založil TikTok účet, kde ukazuje, jak šťastně žije se svou rodinou.

@marianzvymeny ♬ původní zvuk – Marian z výměny

Marian se vyjádřil, že je ve svém manželství s Ivou šťastný. Řekl, že se s manželkou stále mají rádi a že se o děti starají oba. Ukázal, že je dobrým otcem, když řekl, že pro děti koupil nové postele a vymaloval byt, což není úplně vhodný dárek pro roční dítě, ale místo hračky jim udělal bezpečné a hezké zázemí. Marian a Iva se prý seznámili, když jí bylo 14 let, a začali si psát na Facebooku. Čekali však na první sex až do jejích patnáctých narozenin.

Zdroj: extra.cz, redakce

Napsat komentář