Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Jaromír Soukup o vztahu s Agátou: „Oznamování rozchodu přes Instagram považuji za nevhodné“

Jaromír Soukup se veřejně vyjádřil o svém rozchodu s Agátou Hanychovou. V minulosti již naznačil některé informace o konci jejich vztahu ve svých pořadech, ale nyní poskytl podrobnější rozhovor časopisu Sedmička, kde sdílel svůj pohled na celou situaci.

Jaromír Soukup odmítl komentovat aktuální vztah s matkou své dcery. Zároveň vyjádřil nesouhlas s tím, jak Agáta oznámila veřejnosti jejich rozchod. V médiích bývá běžné, že páry při rozchodu sdílejí společná prohlášení na sociálních sítích, což se mu zdálo jako vhodnější postup.

„I oznamování rozchodu přes Instagram považuji za nevhodné, ale už se tak stalo,“ řekl Soukup v rozhovoru. „Taková domluva mezi námi bohužel není. Já jsem žádal o zdrženlivost, aby se o důvodech nemluvilo, ale teď už je potřeba se ozvat, protože je to každý den ve všech novinách a na internetu, a jak o tom novináři nic nevědí, vymýšlejí si a úmyslně lžou,“ odpověděl Soukup na otázku, zda mezi ním a Agátou platí nějaká domluva, kdy by s ohledem na dceru zachovali mlčenlivost.

Soukup zároveň popřel tvrzení, že jeho práce mohla přispět k rozchodu s Agátou. „Vždyť jsme spolu pracovně téměř nebyli v kontaktu,“ řekl pro server expres.cz. „Kromě několika epizod společného pořadu. Do výroby pořadu Holčičky jsem nijak nezasahoval.“

Jaromír Soukup a jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová mají stále spor ohledně péče o svou dceru Rozárku. Agáta dříve uvedla, že Soukup jí zakázal sdílet fotky holčičky na Instagramu. Podle informací z webu extra.cz už došlo na předběžné opatření soudu, kde Agáta původně chtěla výlučnou péči, ale nyní může Soukup dceru vídat zhruba třikrát týdně.

Jejich spor však zatím nebyl zcela vyřešen, protože ještě musí dohodnout alimenty, a pravděpodobně se budou muset setkat znovu u soudu. Agáta se však vrací do běžného života a znovu se objevuje ve společnosti.

Zdroj: Stars24, Expres, Extra, redakce