Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

„Je neuvěřitelné, co dokáže make-up“: Jennifer Lawrence otevřeně mluví o stárnutí

Jennifer Lawrence otevřeně mluví o stárnutí. V rozhovoru s Kylie Jenner pro časopis Interview se 33letá herečka svěřila, jak se s přibývajícím věkem změnily její zkušenosti s líčením.

Kylie Jenner říká, že „největší výzvou“ při budování kosmetiky Kylie bylo „dokázat lidem, že se mýlí“ – včetně mámy Kris. „Je neuvěřitelné, co make-up dokáže, protože pracuji s Hungem [Vanngo], který překrývá rty, a já mu říkám plastický chirurg, protože všichni v posledních několika měsících, co s ním pracuji, jsou přesvědčeni, že jsem podstoupila operaci očí,“ řekla.

Lawrence vysvětlila, že lidem říká, že se změnilo to, že si „dělá make-up“, a svěřila se 26leté zakladatelce společnosti Kylie Cosmetics s tím, jak vyrůstá na očích veřejnosti.

„Začala jsem v devatenácti, takže dostávám fotky před a po od devatenácti do třiceti a říkám si: Vyrostla jsem. Ztratila jsem dětskou váhu v obličeji a můj obličej se změnil, protože stárnu. A tak jsem se rozhodla, že se budu snažit, aby se mi to líbilo. Všichni si mysleli, že jsem si nechala udělat plastiku nosu, a já na to: Mám úplně stejný nos. Zmenšily se mi tváře. Děkuji, že jste na to upozornili,“ řekla Lawrence.

Hvězda seriálu Kardashianky uvedla, že sice podstoupila výplně rtů, ale už v mládí začala experimentovat s líčením a konturovala si rty, protože „chtěla velké, tlusté a šťavnaté rty“.

I když se její vášeň pro líčení nakonec proměnila ve značku, Jenner Lawrence řekla, že vývoj Kylie Cosmetics začal „od základů“ a že „dokázat lidem, že se mýlí, byla výzva“.

„Byla jsem to já a moje máma a nikdy jsme nevytvářely řadu make-upu. Nevěděly jsme, kde začít. Nikdo nám nepomáhal. A moje máma [Kris Jennerová] si myslela, že budu do konce života trčet se sadami na rty v garáži,“ řekla.

Po prvním uvedení sady na rty Jennerová řekla, že se svou matkou mají za úkol vše „urychlit a vylepšit“. „Bylo to tak úspěšné a bylo to nejlepší období mého života,“ dodala.

Zdroj: InStyle, NBC Boston, redakce