Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Konec manželství Richarda Genzera a Lindy Finkové: Rozvod po deseti letech

Herec a bavič Richard Genzer (56 let) a Linda Finková (54 let) ukončili své manželství po deseti letech společného života.

Rozešli se v roce 2012, kdy Genzer opustil svou manželku kvůli mladší Markétě Jiránkové. Avšak ani tento vztah nevydržel. Manželství Genzera a Finkové trvalo od roku 2000. Když se herec rozešel se svou ženou, potvrdil to a přiznal, že má novou přítelkyni, Markétu Jiránkovou. Ta na svém Facebookovém profilu nazvala svůj vztah s Genzerem „karmickým“ a tvrdila, že ji k němu poslal anděl.

V posledních letech se Genzer věnoval své kariéře a objevil se v řadě divadelních a filmových projektů. Jeho bývalá manželka Linda Finková působí jako zpěvačka a herečka. Zatím není známo, zda se budou dále věnovat svým kariérám nebo se pokusí o nové manželství.

Rozvod manželství nikdy není snadný, ale Genzer a Finková se rozhodli jít svými cestami. I přes některé náročné momenty v minulosti, mohou být oba pyšní na své společné úspěchy a zážitky během svého manželství. Nyní je čas na nové kapitoly a nové výzvy v životě.

Zdroj: idnes.cz, redakce

Napsat komentář