Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Krásná herečka Markéta Plánková ukončila dvanáctileté manželství s moderátorem Častvajem

Herečka Markéta Plánková (44) a televizní moderátor Daniel Častvaj (48) se rozešli po více než 12 letech manželství, jak informoval deník Blesk.

Vzali se v roce 2010 a měli spolu jednu dceru. Markéta Plánková byla single už nějaký čas, neboť se s Danielem rozešli již před půl rokem. „Ano, je to pravda, už půl roku spolu nejsme,“ potvrdila herečka. Jejich dvanáctileté manželství tedy končí. Markéta a Daniel se vzali rychle, jen dva roky po začátku jejich vztahu. Svatba se konala na dobřichovickém zámku a byla určena pouze pro nejbližší přátele a rodinu.

Markéta má ještě dceru Agátu z předchozího vztahu s hercem Romanem Štolpou. I když nějaký čas vychovávala dceru sama, nevzpomíná na toto období špatně. „Bylo to jedno z nejšťastnějších období mého života, protože jsem nebyla sama. Měla jsem dceru, díky které jsem se naučila říkat ne a vymezovat si svůj prostor, protože už jsem nebojovala jenom za sebe, ale za nás,“ řekla dříve pro iDnes.

Herečka Markéta Plánková, která naposledy hrála v pohádce Tajemství staré bambitky 2, v níž se jí dostalo role ženy, která potkala svého vyvoleného muže v podobě generála, ztvárněného hercem Otmarem Brancuzským (†66), zatím nemá štěstí v lásce v reálném životě. Ani její dlouholeté manželství nedopadlo dobř. Přitom Plánková patří mezi nejkrásnější herečky u nás.

Zdroj: blesk.cz, redakce

Napsat komentář