Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Krize ve vztahu? Andrej Babiš sám u moře. Fanoušci se ptají na Moniku

Bývalý lídr hnutí ANO a předchozí premiér Andrej Babiš přednesl neobvyklý velikonoční pozdrav, když se obrátil na své fanoušky z exotického místa u moře.

V krátkém videu, které Andrej Babiš zveřejnil, přál všem klidné velikonoční svátky a poté se ztratil v dálce mořských vln. Na začátku videa oznamuje šéf hnutí ANO, že je letos poprvé u moře.

„Přeji Vám klidné a spokojené Velikonoce v kruhu vašich nejbližších, s rodinami a přáteli. A hodně zdraví, užijte si to!“ vzkázal Babiš. Jeho příspěvek se rychle rozšířil a mnozí lidé ho komentují s obviněním, že se chová jako elitář.

S tím logicky začaly na sociálních sítích padat dotazy, kde se nachází jeho manželka Monika. Někteří lidé poukazovali na plánovanou návštěvu fotbalového zápasu v Itálii, kterou měla Babišová podniknout. Navíc poslední společnou fotografii sdílel pár při oslavě Nového roku. Nicméně jasnou odpověď mohou poskytnout pouze bývalý premiér a jeho žena.

Krize ve vztahu?

Oba manželé zatím ohledně svého vztahu mlčí. Je možné, že slova, která Monika vyslovila v pořadu Cesta na Hrad vysílaném TV Nova před prezidentskými volbami, kde Babiš kandidoval, naznačují, že jejich vztah není vždy ideální.

„Většinou jsem doma sama, tak jsem to musela převzít já. Když je nějaký důležitý rozhodnutí, tak se s ním radím. Starám se o domácnost, co se týče našich dětí. Andrej je na ně tak akorát, někdy je přísný, někdy je rozmazluje. Když byly malé, tak se mi nelíbilo, že na ně řval, když něco provedly, a tak to jsem mu zakázala. Když Andrej zařve, slyší to celé Průhonice,“ řekla Babišová.

Zdroj: Stars24, Extra, redakce