Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Láska Jaromíra Soukupa: Kdo je tajemnou novou partnerkou mediálního magnáta?

Agáta Hanychová se ve svém nedávném podcastu dotkla aktuálního tématu, které provází poslední měsíc. Kdo je tajemnou novou partnerkou mediálního magnáta Jaromíra Soukupa?

Bylo evidentní, že Agáta byla z celé situace velmi zklamaná. „Chodí mi fotky, ví to všichni. Jaromír je s Gábinou Wolfovou,“ prohlásila bez obalu a poté řekla, proč se cítí zrazená, když přitom tvrdila, že přeje Jaromírovi štěstí v jeho novém vztahu.

„Co mě na tom mrzí je, že Gábina chodila ke mně na zahradu, koupat se na zahradu, hrála si s mými dětmi. Když začínala, tak jsem jí dost pomohla s Instagramem. Byl to opravdu člověk, na kterého jsem si myslela, že se mohu spolehnout,“ vysvětlila Agáta.

Její reakce je pochopitelná. Agáta zdůrazňuje, že nevyčítá nikomu nový vztah, ale cítí se zrazená tím, že nebyla informována od začátku a že byla klamána někým, kdo byl její dlouholetou přítelkyní. Na druhou stranu, nová partnerka Jaromíra Soukupa není (nebo by neměla být) veřejnou osobou, a proto se kolem toho nedělal velký povyk.

Pro Jaromíra Soukupa již tato situace nemá žádný význam. Odmítá se o tom bavit a soustředí se ve vztahu k Agátě pouze na probíhající soud o opatrovnictví. Možná je nový vztah momentálně upozaděn právě kvůli tomuto sporu.

Zdroj: Expres, Vipstar, redakce