Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Lela Vémola a její kontroverzní snímek: Sledující na Instagramu tvrdí, že fotka prošla retuší

Influencerka Lela Vémola čelí ostré kritice od některých svých sledujících na Instagramu. Důvodem je podezření, že si nechala upravit svou již tak plastickou postavu, zejména pak levé stehno. Kritici tvrdí, že sympatická dvounásobná maminka podstoupila estetický zákrok, aby si ho zúžila.

Někdejší playmate a výrazná influencerka nedávno strávila dovolenou v thajském Phuketu s manželem Karlosem Vémolou a přáteli. Na Instagramu sdílela fotky v plavkách, z nichž jedna pravděpodobně prošla retuší. Sledující Lely Vémoly to zpozorovali a začali komentovat. Odborníci na grafiku potvrdili, že pravděpodobně došlo k úpravě na fotografii.

„Zásah do fotografie je pravděpodobný. Lze to poznat tak, tedy co mi přijde nepřirozené, že i když tělo je v pozici, kdy to je hůře okem rozpoznatelné, tak jedna noha je tenčí. Při bližším prozkoumání v grafickém programu (při zvětšení) jsou vidět retuše, které se nekamarádí s tělem na snímku, ale i pozadím fotografie, kde je zřejmé rozostření,“ uvedl pro server ŽivotvČesku.cz specialista na grafiku Matěj Bošina.

Lela Vémola se narodila jako Lenka Ceterová v roce 1989 ve slovenském městě Žilina. Jako modelka se proslavila svými fotografiemi v časopise Playboy. Ve svém mládí byla terčem posměchu spolužaček kvůli svému pravděpodobně nedostatečně vyvinutému poprsí, které si později nechala upravit plastickou chirurgií. Během své kariéry se také rozhodla změnit svůj nos a rty. Jako modelka začala pracovat už ve třinácti letech a své první snímky pro časopis Playboy nafotila v roce 2013.

Atraktivní blondýnka, která v minulosti podstoupila estetické zákroky na nosu a reoperaci implantátů v zadečku, vyvolala otázky ohledně jejího sebevědomí poté, co byla pravděpodobně upravena na fotce z dovolené v Thajsku. To naznačuje, že Lela Vémola možná stále není spokojená se svým vzhledem.

Zdroj: Wikipedia, ŽivotvČesku, redakce