Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Liam Payne a Kate Cassidy se po necelém roce vztahu rozešli

Liam Payne a jeho přítelkyně Kate Cassidy se rozešli. Bývalý zpěvák skupiny One Direction a modelka spolu začali chodit v říjnu 2022.

Liam a Kate podle redaktorů deníku The Sun učinili „vzájemné“ rozhodnutí rozejít se na začátku tohoto týdne, přičemž influencerka na sociálních sítích už zamířila zpět do Ameriky.

„Nedošlo k žádné velké hádce nebo něčemu podobnému – prostě se to seběhlo a oba se rozhodli jít každý svou cestou. Kate se odstěhovala z Liamova domu a začátkem tohoto týdne odletěla zpět do USA,“ tvrdí jeden ze zasvěcených. „Liam ví, že je to správné rozhodnutí, vrhl se na svou hudbu a zbytek roku je zavalen prací. Jen v příštích několika týdnech poletí zpátky do Států a do Evropy, aby dokončil své nové album.“

Liam představil své debutové studiové album LP1 v prosinci 2019. 29letý zpěvák zatím neoznámil, kdy plánuje vydat nové skladby.

Dříve byl Liam zasnoubený s modelkou Mayou Henry v období od srpna 2020 do června 2021. Po krátkém rozchodu spolu dvojice opět chodila, dokud v květnu 2022 oficiálně svůj románek nezrušila. Britská hvězda byla od roku 2016 do roku 2018 také ve vztahu s Cheryl, s níž má šestiletého syna.

Zdroj: thesun.co.uk, redakce