Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Linda Rybová: Hvězda seriálu Ulice bude zářit v novém detektivním seriálu Zákony vlka

V dnešní době jsou umělci méně vázáni k jedné televizi. Nová pravidla umožňují hercům a divákům větší volnost při volbě televizní stanice.

Jak informoval server Expres, herečka Linda Rybová, hvězda seriálu Ulice, toho využila a po letech se vrací na obrazovky Primy v rámci nové streamovací platformy Prima+. Zářit bude v detektivní love story Zákony vlka.

Miniseriál Zákony vlka sleduje osud Roberta Černého, bývalého kriminálníka, ztvárněného Stanislavem Majerem. Po svém propuštění z vězení se Robert dostane do zapadlého města na hranici, kde je vtahován do osudového vztahu se Sárou Pokornou, kterou hraje Linda Rybová, a také do nedořešených událostí z minulosti.

„Pro mě byl zásadní scénář, bavila mě postava Sáry a věděla jsem, že hlavního hrdinu bude hrát Standa. Režisér Marek Najbrt a kameraman Martin Štěpánek, to je skvělá kombinace. Nebylo nad čím váhat. Je to uzavřená osmidílná série natáčená v přírodě na filmové kamery. Je to všechno hrozně dobrý,“ řekla Linda Rybová pro server Expres.

Zdroj: expres.cz, redakce

Napsat komentář