Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Madonna na Grammy 2023 vypadala děsivě! Plastický chirurg řekl, že zašla příliš daleko

Když královna popu vystoupila v neděli večer na pódium, aby udělila cenu Grammy 2023, vypadala děsivě, což způsobilo vlnu diskuzí na sociálních sítích i mezi jejími nejvěrnějšími fanoušky.

Certifikovaný plastický chirurg, doktor Michael Horn z Chicaga, poskytl serveru Daily Mail exkluzivní rozhovor, ve kterém prohlásil, že 64letá zpěvačka zašla s plastickými zákroky příliš daleko. „V průběhu posledních let Madonna podle všeho podstoupila řadu plastických operací. Vystoupení na Grammy ukázalo nejodlišnější verzi její tváře, jakou jsme kdy viděli. Podstoupila lifting obličeje… Je to zřejmé, protože její kůže je napnutá a stažená, bez vrásek,“ řekl Horn.

„Madonna měla dříve přirozený nos, který se k jejímu obličeji hodil. Zdá se, jako by podstoupila plastiku nosu, protože tato verze má špičatou špičku a zdá se být příliš úzká.“ Doktor Horn dále uvedl, že na mnoha místech jejího obličeje byl také patrný botox, a zároveň poukázal na nedostatek „výrazových linek a vrásek“ a také na „minimální pohyby obličeje“ během jejího projevu.

Madonna, která nedávno oznámila své očekávané turné The Celebration Tour, v neděli na 65. ročníku udílení cen Grammy v Los Angeles odhalila svou neuvěřitelně hladkou tvář. Diváky překvapila svým vzhledem bez vrásek, když představovala Sama Smithe a Kim Petrasovou, kteří se připravovali na zpěv svého hitu Unholy, jenž během ceremoniálu získal cenu Grammy za nejlepší popové duo/skupinu.

Na večer zvolila Madonna jednobarevný outfit – přes bílou košili na knoflíky a kravatu si oblékla vypasované černé sako a dlouhou tmavou sukni s rozparkem na pravé straně. Blonďaté vlasy měla spletené do dvou copů, které byly stočené do velkých kulatých copů, zatímco dva menší copy si nechala volně rozpuštěné kolem obličeje.

Zdroj: dailymail.co.uk, redakce

Napsat komentář