Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Mirek Dopita našel útěchu u Agáty Hanychové: Za jeho rozchodem stála nevěra

Mirek Dopita je stále ženatý se svojí manželkou Terezou, i když už má oficiální vztah s Agátou Hanychovou. Dcera Veroniky Žilkové nebyla hlavním důvodem rozpadu jeho manželství, ale nevěra hrála důležitou roli, přestože Dopita sám nepodváděl.

I přes zdánlivě idylický vztah a společné cestování po světě, Mirek Dopita a jeho manželka nedávno oznámili, že se rozejdou. Rozchod přišel téměř současně s rozchodem Agáty a vyvolal spekulace, že za rozvodem Mirkova manželství může stát Hanychová. Ta však tuto teorii popřela, ale nevěra byla přece jen jedním z důvodů jejich rozchodu.

Mirek Dopita však nevěrný nebyl. Naopak, byl obětí nevěry ze strany své manželky, která udržovala paralelní vztah. Tato nevěra zničila jejich manželství a Mirek našel útěchu u Agáty Hanychové, se kterou navázal přátelský vztah. Vztah mezi nimi se stále prohluboval až do chvíle, kdy oba byli singl a podporovali se po svých rozchodech.

Zdá se, že Tereza nechová ke svému stále ještě manželovi žádnou zášť, což lze vidět i z jejího smířlivého komentáře k jeho vztahu s Hanychovou. „Jsem ráda, že to potvrdili. Hlavně kvůli Kryšpínovi. A osobně mě těší, že je o Mirka postaráno,“ uvedla pro server Expres.cz.

Na sociálních sítích lze nalézt mnoho kritických komentářů. Mnoho lidí má pochybnosti o tom, že vztah mezi Hanychovou a Dopitou může podruhé fungovat, i když oba vyjádřili svou odhodlanost udělat maximum pro jeho obnovu.

Zdroj: Expres, eXtra, redakce