Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Modelce s „nejtlustší vagínou“ se vyfouklo prso. Mary si kupodivu moc nestěžuje

Silně modifikovaná žena s „nejtlustší vagínou na světě“ prohlásila, že miluje své tělesné úpravy, ale někdy se ptá, jaký by byl její „normální“ život, jak uvádí server Daily Star.

Mary Magdalene je závislá na plastické chirurgii a kdysi prozradila, že si své tělo velmi upravovala v touze mít nejtlustší vagínu na světě, přičemž po operacích její genitálie vypadaly jako „ženská varlata“. V poslední době si umělkyně díky svému extrémnímu vzhledu získala příznivce na serveru OnlyFans poté, co podstoupila četné injekce do zadku – a jednou byla dokonce vyhozena z letadla kvůli svým prsům.

Mary přiznala, že se považuje za autosexuála, což znamená, že ji přitahuje spíše ona sama než ostatní. „Když se podívám do zrcadla, cítím se opravdu dobře. Necítím se nejistě, když říkám, že to může být nezdravé, ale také si myslím, že je to velmi pokrytecké, protože všechno ostatní je také,“ řekla.

Ale přestože je Mary se svým neobvyklým vzhledem spokojená, přiznala, že občas přemýšlí o tom, jak by vypadal její život, kdyby svůj vzhled drasticky nezměnila. „Myslím, že všechny typy žen jsou krásné. Každé bych nedoporučovala mít extrémní typ vzhledu,“ přiznala. „Každý sní o jiném životě, takže ano, samozřejmě někdy sním o tom, že jsem normální holka bez operací, která chodí na vysokou… Myslím, že je to normální a není na tom nic špatného.“

Jedním z Maryiných nejdramatičtějších rysů jsou její prsa velikosti 38J. Momentálně se Mary potýká s nehodou, kdy se jí jedno z obřích prsou úplně vyfouklo, jak uvádí server Complex. Teď je z ní „kozí kyklop“. Mary si kupodivu moc nestěžuje, a dokud má stále pevná záda a nepřepadává na levý bok, je tak nějak spokojená. „Lidi nemůžou překousnout, že kvůli tomu nebrečím… Promiňte, že se umím povznést nad tragédie. Život mě nikdy neporazí,“ napsala Mary na Instagramu.

Zdroj: dailystar.co.uk, complex.com, redakce

Napsat komentář