Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Monika Babišová odhaluje své pocity: Po neúspěchu manžela Andreje Babiše se jí ulevilo

Andrej Babiš byl zklamán prohranými volbami, zatímco jeho manželka Monika naopak vyjádřila úlevu a radost, že její manžel není zvolen prezidentem, uvádí server eXtra.

Andrej Babiš, politik a podnikatel ve věku 68 let, prošel náročnými týdny. Vynaložil mnoho úsilí do své volební kampaně a doufal, že se mu podaří uspět, ale nakonec musel přijmout porážku. Zatímco expremiér se snaží udržet klidný výraz a zdá se, že svou prohru s Petrem Pavlem očekával, jeho manželka Monika, která ho v posledních týdnech silně podporovala, otevřeně přiznala, že se jí ulevilo.

I když se zdálo, že by Monika ráda vstoupila do role první dámy, nyní projevuje radost z toho, že její manžel neuspěl ve volbách. Na svých sociálních sítích zveřejnila příspěvek, ve kterém vyjadřuje úlevu a štěstí. „Tak to máme za sebou…. Andrej je nadšený z tolika hlasů, které od vás dostal, a já jsem moc rada, že budu mít i nadále celkem normální život. Dále budeme pomáhat všem, kteří naši pomoc potřebují, a to je pro nás to nejdůležitější,“ řekla Monika, směřujíc své slovo k nadaci Agrofert, kde je Andrej předsedou správní rady.

Jakmile byly sečteny výsledky, bývalý premiér gratuloval vítězi Pavlovi a na tiskové konferenci mu popřál, aby byl prezidentem všech občanů. Babiš na svém Twitteru oznámil, že si chce dát „politický detox“ a odpočinout si. Přestože se na okamžik chystal kritizovat vládní představitele, byl zastaven svou ženou. On sám ukončil svůj proslov s přáním zdraví.

Zdroj: extra.cz, redakce

Napsat komentář