Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Nelly potvrdil, že jsou s Ashanti opět spolu: „Oba nás to překvapilo“

Zvěsti jsou pravdivé: Nelly a Ashanti jsou opět oficiálně spolu. Rapper se o novinku podělil v rozhovoru s Rasheedou a Kirkem Frostem z pořadu ‚Love and Hip Hop‘.

V nedávném rozhovoru s Rasheedou a Kirkem Frostem z Love and Hip Hop v podcastu Boss Moves with Rasheeda 48letý rapper „Ride Wit Me“ potvrdil, že se zpěvačkou „Foolish“ (42) obnovili svůj romantický vztah.

„Jsme zase v pohodě,“ řekl šťastně vypadající Nelly Rasheedě a Kirkovi v rozhovoru, který v úterý zveřejnil The Shade Room prostřednictvím Instagramu. „Myslím, že nás to oba překvapilo. Nebylo to nic, co by bylo plánované,“ dodal.

Oba umělci jsou spolu spojováni od roku 2003 a podrobnosti o jejich vztahu zůstávají utajeny. Ashanti, která na úterním předávání cen MTV VMA nesla kabelku s rapperovým obličejem, řekla pro časopis PEOPLE: „Máme se skvěle, všechno je pozitivní, užíváme si spoustu legrace.“

Nelly i Ashanti byli v posledních měsících spatřeni společně, což vyvolalo zvěsti o usmíření. V červnu letošního roku se oba objevili na 3. výročním narozeninovém plese generálního ředitele Quality Control Pierra „P“ Thomase v divadle Fox v Atlantě.

V květnu si Ashanti vzala Nellyho na pódium během své show v Las Vegas v Palms Casino Resort, kde oba předvedli společnou píseň „Body on Me“ z roku 2008. Měsíc předtím byli oba viděni na boxerském zápase Gervonta Davis vs. Ryan Garcia v T-Mobile Areně v Las Vegas. Po zápase je videozáznam zachytil, jak se drží za ruce.

Ještě předtím, v prosinci 2022, se Ashanti připojila k Nellymu na pódiu v rámci show Under the Mistletoe na stanicích Power 98.3 a 96.1 v Arizoně, kde také zazpívala skladbu „Body on Me“.

Zdroj: Complex, People, redakce