Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Nový hit mezi módními doplňky: Párové náramky jako dokonalý symbol partnerského vztahu

Náramek pro partnery – to je každým dnem populárnější doplněk párů. Dokonce i princ Harry a Meghan Markle byli viděni, jak nosí sladěné náramky. Vzhledem k tomu, že náramky pro páry se staly módními teprve nedávno, nemusí je ještě mít ve své kolekci všechny šperkařské značky a obchody.

Náramky s korálky jsou jedním z nejoblíbenějších stylů náramků pro páry. Tyto náramky jsou vyrobeny z korálků, které jsou spojeny pevnou gumičkou. Výhodou na těchto korálkových náramcích je, že jsou pružné, což je skvělé pro případ, že zápěstí vás a vaší drahé polovičky nejsou stejně velká.

Tento typ náramků je nejklasičtější a nejoblíbenější. Jejich vzhled je velmi unisexový a jednoduchý, takže se hodí k většině stylů žen i mužů. Korálky mohou být vyrobeny z různých materiálů. Design těchto korálkových náramků pro páry je jako Jing a Jang, navzájem se dokonale doplňují. Jako detail mají stříbrnou korunku. Pokud se oba rádi oblékáte elegantně a na úrovni, tyto náramky jsou pro vás jako stvořené. Klasické barevné kombinace a jednoduchý design zaručují, že doplní každý outfit.

Nošení stejných náramků z korálků je oblíbený způsob, jak dát najevo lásku a oddanost svému partnerovi. Náramky slouží jako připomínka vašeho spojení, i když jste fyzicky od sebe. Když nosíte shodné náramky, vytváříte pouto, které nelze přerušit. Proto se mnoho párů rozhodlo nosit je jako symbol své lásky. Nejde jen o módu, ale o vyjádření vaší vzájemné lásky jedinečným a smysluplným způsobem. Navíc se vyrábějí v různých stylech a barvách, takže si můžete najít takový, který odpovídá vašemu osobnímu vkusu a stylu.

Při výběru párových náramků můžete zohlednit vkus a barevné preference vás i vašeho partnera. Náramky by však měly jít i hlouběji. Vybírejte barvy a styly, které evokují vaše pouto. Je váš vztah vášnivý? Rozhodněte se pro odvážné vztahové náramky v teplých odstínech. Jste si velmi podobní? Poohlédněte se po shodné sadě vztahových náramků.

Pokud jste muž a jste zde hlavně proto, abyste získali tip na náramek pro svou drahou polovičku, rozhodně bychom doporučili perlové náramky. Perly jsou nejnadčasovějším šperkem, který můžete nosit. Téměř nikdy s nimi nemůžete udělat chybu. Jsou noblesou, sofistikovaností a rafinovaností. Perlové náramky se dokonale hodí k jednoduchým, vkusným kompletům a modernějšímu vzhledu dodají nádech elegance.

Autor: Lenka Navrátilová

Napsat komentář