Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Nový prezident a jeho žena: Evu Pavlovou kandidatura na Hrad nepotěšila

Budoucí první dáma Eva Pavlová byla překvapená, když jí její manžel, budoucí prezident Petr Pavel, oznámil, že se uchází o funkci hlavy státu.

Ve vyjádření pro Českou televizi Pavlová uvedla, že tuto zprávu nevítala s radostí, protože místo klidného důchodu se nyní bude muset věnovat roli první dámy, místo toho, aby se starala o zahrádku a vnoučata. „Slýchala to nejprve ze všech stran, brala to ale jako hec. Když to slyšela od lidí, kterých si vážila, tak jí začalo docházet, že by to mohlo mít úspěch, a začala se s tím smiřovat,“ řekl budoucí prezident.

Po zvolení Petra Pavla do funkce prezidenta se ho jeho manželka zeptala „Co s tím budeme dělat?“ Pavel jí odpověděl, že si to budou muset odpracovat. Zvolený prezident také řekl, že kampaň v druhém kole volby byla vedena nezvyklým stylem, kdy bylo zneužito téma války na Ukrajině. Řekl, že to nečekal a že takový styl mu není vlastní.

Nově zvolený prezident byl vítán nadšeným davem příznivců před Národním muzeem, kde s ním Česká televize udělala rozhovor. Fanoušci zaplnili místo se schodištěm před muzeem a volali heslovité fráze jako „Pavel na Hrad“ a „Pravda a láska“. Někteří lidé měli české vlajky nebo čepice s nápisem „generál“, zatímco jiní drželi transparent s nápisem „Děkujeme“.

Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz, redakce

Napsat komentář