Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Od Černoučku na Hrad: Jak se změní život Petra a Evy Pavlových po inauguraci?

Petr Pavel dosáhl skvělého vítězství nad Andrejem Babišem. Toto vítězství ho zavedlo na pozici čtvrtého prezidenta České republiky.

Nová role znamená také zvýšený zájem o malou vesnici, kde Petr a jeho žena Eva žijí. Černouček je malá vesnice na hranici krajů Středočeského a Ústeckého, blízko slavné hory Říp. Zde žije méně než 300 obyvatel a více než deset let také Petr Pavel. A to se nezmění, alespoň ne do doby jeho inaugurace. Jeho dům už je pod policejní ochranou.

Místní obyvatelé si Petra Pavla, svého nejproslulejšího spoluobčana, velmi váží a opravdu ho mají rádi. Má také dobré jméno mezi starousedlíky, protože s nimi chodí do hospody a baví se s každým bez rozdílu. Vesničané by byli šťastní, kdyby na ně měl Petr Pavel dále čas, ale tuší, že pracovní povinnosti ho brzy převezou do Prahy.

Nový život čeká také Evu Pavlovou. Nynější budoucí první dáma působí jako zastupitelka v obci od minulého roku a uvedla, že by ráda pokračovala v této funkci, protože je pro ni důležité, aby rozvoj Černoučku pokračoval. Bude zajímavé sledovat, jak bude prezidentský pár, slibující civilnější vystupování, působit na veřejnosti. Oba zdůraznili, že se jim moc nechce na Hrad a zatím nehodlají opustit své krásné bydlení.

Zdroj:  litomericky.denik.cz, cnn.iprima.czextra.cz

Napsat komentář