Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Olivia Culpo ukázala zásnubní prsten od snoubence Christiana McCaffreyho

Třicetiletá modelka se pochlubila zásnubním prstenem od svého 26letého snoubence Christiana McCaffreyho, jak uvádí server People.

Olivia Culpo dala lidem možnost spatřit šperk, kterým ji McCaffrey 2. dubna v Utahu požádal o ruku. Fotografie zveřejnila ve svém příspěvku na Instagramu.

Culpo a McCaffrey poprvé vyvolali zvěsti o románku již v květnu 2019, kdy McCaffrey lajkl fotografii, kterou Culpo zveřejnila na Instagramu. O několik měsíců později byli oba vyfotografováni na společné dovolené v Mexiku.

„Je prostě nejlepší, mám pocit, že je opravdu vším, co jsem si kdy mohla přát,“ řekla Culpo loni v listopadu v rozhovoru pro časopis Entertainment Tonight. „Takže se nikdy nemusím o nic starat. Myslím, že to byl důvod, proč jsem nechtěla chodit se sportovcem, bez urážky, protože je tam určitá pověst.“

Culpo pokračovala: „Prostě pochází ze skvělé rodiny. V tomto ohledu máme hodně společného. Mám pocit, že podle lidí, kteří člověka vychovávají, poznáte, jaký je, a já mám jeho rodiče moc ráda. Mají skvělý vztah.“

A přestože Culpo a McCaffrey musí během fotbalové sezony trávit čas odděleně, již dříve řekla magazínu People, že jejich pouto je postaveno na silné víře.

„Myslím, že každý vztah vás toho o sobě hodně naučí, a já si teď rozhodně vážím svého vztahu, který bych nikdy neměla kvůli všem svým předchozím zkušenostem,“ řekla.

Zdroj: people.com, redakce

Napsat komentář