Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Pamela Anderson bez make-upu: Proč se rozhodla vypadat přirozeně?

Pamela Anderson je v čele módních a kosmetických trendů již od počátku minulého století. V těchto dnech v tom modelka a herečka pokračuje novým způsobem.

Jedním z těchto způsobů je i to, že si oblíbila vzhled bez make-upu, stejně jako to udělala na pařížském týdnu módy. Šestapadesátiletá hvězda poprvé dorazila na přehlídku The Row bez make-upu a následující den navázala na stejný kosmetický postup na přehlídce Isabel Marant.

Na přehlídce Vivienne Westwood a přehlídce Victorie Beckham vypadala šťastněji než kdy jindy, když pokračovala ve svém řádění bez make-upu.

„Dobrodružství v Paříži s čerstvýma očima… V sebepřijetí, nedokonalosti a lásce je krása,“ napsala Andersonová téhož dne na svůj Instagram a sdílela fotografie z pobytu na pařížském týdnu módy.

Mnozí lidé byli rádi, že vidí Andersonovou z nové stránky, včetně Jamie Lee Curtisové, která prohlásila, že začala „revoluce přirozené krásy“. Zatímco někteří s Curtisovou souhlasili, jiní poukazovali na společenský tlak a standardy krásy, kterým mnoho žen čelí, zejména s přibývajícím věkem.

Andersonová se již dříve podělila o důvody, proč se rozhodla pro sportovní vzhled. V srpnu řekla časopisu Elle, že na začátku své kariéry se prostě řídila tím, co jí lidé říkali (jak má vypadat). Ale poté, co její vizážistka Alexis Vogelová zemřela na rakovinu prsu, se Andersonová rozhodla opustit svůj typický pin-up look.

Zdroj: People, Independent, redakce