Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Petr Pavel milým gestem ukázal, že má srdce na pravém místě

Generál Pavel byl v dobré náladě a usmíval se, když přišel na volební štáb, což není jeho obvyklý výraz. Prý se mu dobře spalo, jak uvedl v rozhovoru pro eXtra.cz.

Jeho radost se zvýšila ještě více po výsledcích voleb, kdy se mohl prohlásit za prezidenta České republiky. I když část populace může být s výsledky voleb nespokojená, nemusí mít obavy. Petr Pavel prokázal své gentlemanství, když si v doprovodu ochranky všiml spadlého oblečení na zemi a okamžitě jej zvedl. Tento krásný moment je k vidění v nahrávce zachycené Českou televizí.

Jeho emoce při nástupu na pódium jako prezidenta byly nespoutané, když poděkoval všem svým voličům. První dáma Eva Pavlová byla dojetá, když prezidentova mluvčí pozvala na pódium zpěváka, aby zazpíval národní hymnu. Celý večer pak byl plný oslav.

V štábu Andreje Babiše panovala skleslá nálada, což se nedá říct o náladě v štábu Petra Pavla, kde bylo veselo. Zatímco Petr Pavel se s radostí a gentlemanstvím vyjádřil ke svému vítězství, Andrej Babiš s manželkou přišel, ale nevypadal příliš šťastně. Členové ANO se zdají být neschopní prohrávat a při projevu Petra Pavla dokonce vypnuli vysílání České televize. Toto chování je velmi smutné a ukazuje, že tým ANO, který se snažil spojovat lidi, není schopen ani vyslechnout projev svého protivníka, který je v právoplatném souboji porazil.

Zdroj: extra.cz, redakce

Napsat komentář