Fíkoviny

Vaše okno do světa celebrit

Po tragické nehodě s formulí: Iveta Kindlmanová se vrací do světla reflektorů

Iveta Kindlmanová, fotomodelka a influencerka, se stala slavnou kvůli tragédii v jejím životě. Minulý rok ji srazil vůz Formule.

Zranění, které mohlo vypadat jako kuriózní, bylo ve skutečnosti velmi vážné, jak uvádí server Expres. Přestože měla Iveta namále, nakonec je šťastným přeživším této nehody. Nyní už Iveta opět navštěvuje společenské akce a nic nenaznačuje, že by utrpěla nějakou nehodu, kromě bolesti v noze. Je šťastným přeživším, který nekončí na vozíku. Avšak její tragédie ji stále ovlivňuje v podobě těžké zlomeniny holenní kosti a kolene, která ji na nějakou dobu vyřadila z pracovního režimu.

Iveta se nyní objevila na předpremiéře amerického filmu Ve znamení býka, která se konala ve Slovanském domě. Vypadala skvěle a zaujala svými luxusními doplňky, jako je pásek od značky Gucci a kabelka od značky Pinko, které spolu vyšly na nejméně 15 000 korun.

Poté, co do Ivety v Brněnském autodromu narazila formule, musela podstoupit operaci a trpěla vnitřními zraněními a poraněními hlavy. Ona sama popisuje, že v okamžiku, kdy byla sražena, viděla bílé světlo a svou zemřelou kamarádku. Iveta musela strávit čtvrt roku s nohou v ortéze a mohla pouze pozdravovat své fanoušky z nemocničního lůžka. Přitom měla velmi slibnou kariéru, protože se v roce 2020 dostala do finále soutěže PhotoGirl.

Zdroj: expres.cz, redakce

Napsat komentář